Naše oddiely

1. oddiel skautov BaBP

Najstarším oddielom v našom zbore je 1. oddiel skautov Baden Powella. V súčasnosti je 26 členov rozdelených do troch družín. Oddielovky sa konajú každý druhý pondelok o 16:30 a striedajú sa so stretnutiami oddielovej rady.  Tu sa môžete prihlásiť do mailinglistu 1. oddielu.

Vodcom oddielu je Ján Vaňura.

  

11. oddiel skautiek Baktérie

Jeden z najväčších dievčenských oddielov v Bratislave má 24 členiek v štyroch družinách. Oddiel sa stretáva na občasných oddielovkách a pravidelných sobotných podujatiach. Vodkyňa oddielu je Danka Bartošová. spolu s Tonkou Koplíkovou, Rebekou Pechanovou a Katkou Hortváthovou.

  

3. oddiel vĺčat Dinosauri 

Oddiel vĺčat (7 - 10 rokov) vedie Matej Synak. Schôdzky sú každý pondelok od 15:30 do 17:00 a štvrtok od 16:00 do 17:30.

 

11. oddiel včielok

Vodkyňou nášho oddielu je Miška Šarmírová a jej zástupkyňou je Chantal Poóšová. V oddieli máme 2 družiny. Mladšie (6-7 ročné) dievčatá vedie Elenka a Ľudma, schôdzky mávajú každú stredu od 16:00 do 18:00. Staršie (8-10 ročné) dievčatá vedie Kamča a Nala, ich schôdzky sú v utorok od 16:00 do 18:00.

 

3. oddiel roverov Bez záväzkov

Naša roverská chasa je početná a angažovaná v rôznej miere. Celej plejáde roverov od tých najstarších (teda tých čo majú po dvadsiatke) až po tých najmladších (ktorí majú pätnástke) neformálne šéfuje náš vychýrený kuchár a bonviván Ivo R. V. Počet kusov v roverskom oddieli sa odhaduje na 25 až 30 kusov, no nie všetci sú úplne aktívni. Roveri sa stretávajú ad hoc na čajovniach a akciách podľa oznamov.

Mustangy - najväčší a nielen rodinný oddiel

 

Náš najväčší oddiel sú Mustangy a je ich dobre cez 50 kusov. Práve preto chodia táboriť už samostatne a aj ich celoročný program je nabitý vlastnými akciami a podujatiami. Jadrom oddielu je rodina Miglieriniovcov, vodcovia Beba a  Marko okrem vlastných detí vedú ešte štyri desiatky ďalších. Je ot veru riadny zaberák, ale výsledok rozhodne stojí za to. Viac informácií nájdete na stránkach tohoto oddielu: http://mustangy.net