Program včielkarskeho oddielu online

04.05.2012 16:42

 

12.5. - Panelák XIV.- Razia: Už XIV. ročník mestskej hry preslávenej medzi bratislavskými skautmi sa bude tentokrát odohrávať v Ružinove. Začiatok o 9:00 na rohu Tomášikovej a Ružinovskej v námestičko-parku. Organizátori prosia účastníkov, aby prišli v gangsterskom outfite. Pozadie a príbeh hry si môžete prečítať tu http://panelak.modrehory.sk/

26. 5. - Májová vlčiacko- včielkarska hra: Tentokrát program zameraný na najmladšiu skautskú vekovú skupinu, pre všetky bratislavské zbory. Decká môžu spoznať včielky a vĺčatá z iných oddielov, zmerať si s nimi sily. 

27. 5. - Galavečer: Konečne aj niečo pre rodičov. Po veľkom úspechu z minulého roka chceme zopakovať akciu, na ktorú prídu rodičia a nemusia nič robiť, len sa tešiť z toho, aké majú šikovné deti. Okrem toho, že uvidíte, čo si pre vás nachystali vaše decká, dozviete sa bližšie informácie o tohtoročnom letnom tábore. Začiatok o 16.00, ale s deťmi budeme dolaďovať program od 13.00, miesto upresníme.

14.-17. 6. - Štvordnovka

23. 6. - Dámsky piknik: Uzavrieme a vyhodnotíme skautský rok, oceníme aktivitu detí a ich účasť na akciách a to všetko na deke na trávičke, občerstvíme sa koláčiky a ovocím, ktoré vytiahneme z prútených košíkov.

Detailné info o každej akcii sa dozviete včas.